stuff

February 2, Wednesday

posted by cassidy on 2011-02-02 at 12.36 PM, 9 comments

Zabrousila jsem po nějaké době na bookdepository, nesmím tam chodit, protože free shipping wordwide se prostě neobejde bez útraty. Za měsíc a kousíček mám narozeniny, to je akorát tak čas, aby všechno stihlo včas přijít, takže kdo neví, co mi k narozkám… Asi to budu muset navrhnout různým lidem :D Ale chci počkat, až budeme mít opravdu letenky, ať mi tu Londýn nezůstane ležet netknutej.

Moleskine City Notebook – London, podle mě skvělej nápad a hlavně strašně hezká vzpomínka, když si do něj fakt píšete na cestě.

Moleskine Watercolour Notebook na nápady na focení. Má sice docela málo stran, ale jsou silnější a tak si do něj budu moct kreslit fixama nebo akvarelkama aniž bych měla stejný obrázky ještě na pěti dalších stránkách.

Elizabeth Gilbert – Eat Pray Love. Už jsem jí držela v rukou v knihkupectví před vánoci, ale pak tam taky zůstala. Teď jak o ní Terka básnila, připomněla mi, že jsem si ji taky chtěla přečíst. I když si jí asi nechám, spolu s dalšíma asi pěti knížkama, co už mám, nechám na prázdniny.

Poslední krása není z bookdepository a zatím se ani nechystám si ji pořizovat,  ale zaujala mě. mylovelychameleon.com, což i když tak nezní, je česká stránka. Sortiment není extra bohatý, ale není třeba. Nabízejí tři velikosti stylových černých sešitů s “nálepkami” na přední straně v šesti barvách a pak řadou výhod proti běžným sešitům, čekněte sami :))

9 Comments

  • Reply Jane 2011-02-05 at 9.46 PM

    Libi se mi vsechny, fakt jo, moleskiny i ten psoledni. A te knizce dam sanci, slibuju. :)

  • Reply Maya 2011-02-03 at 10.10 PM

    Já si vždyvky nakoupím spoustu nádherných sešitků s tím, že do nich budu psát, ale většinou se válí nevyužité v šuplíku. To bych měla trochu starost právě s těmi cestovními, že by ani nebyl čas si něco poznamenávat :)

  • Reply skalain 2011-02-02 at 10.06 PM

    Says ja jsem si koupila HK city notebook a taky jsem ho cely popsala, vyuzila jsem i mapy a tracing paper, ale zase je fakt, ze jsem veskery cas travila s takovym grafomanem jako je Bee, takze to pak clovek pise taky… chtela jsem si ho koupit i do Amsterdamu, ale vedela jsem, ze s Adamem na to mit cas nebudu…. takze semi nechtelo za to utracet…

    A jenom potvrdim Eat Pray Love <3<3<3 urcite to neni naposledy, co to ctu a na book depository neni ani za 4 libry

  • Reply sumiko 2011-02-02 at 6.09 PM

    Chameleona mám doma asi rok a půl a pořád nebylo nic dost dobré, abych to do něj napsala, popř. žádný vysokoškolský předmět si to nezasloužil :D Tak pořád čeká, ale mám ho ráda :-))

  • Reply Lucz 2011-02-02 at 3.24 PM

    MyLovelyChameleon mini mám <33 mají skvělý sešity a za pusu :)

  • Reply cassidy 2011-02-02 at 2.59 PM

    Michaela, to mě těší, o důvod víc koupit ji! :)

    Meg, my jestli pojedem, tak to bude na tři noci, takže se nebojím, že by nestačil, ale budu se snažit určitě si psát hodně :))

    Luczis, bohužel, jedině, že bych měla dvojče, o kterém nevím, včera ráno jsem pilně studovala na ruštině, i když být v Pze by bylo určitě příjemnější :D

  • Reply Luczis 2011-02-02 at 1.30 PM

    děkuju za tipy :)
    je možný, že by tě Niky včera ráno viděla v Praze, u Florence?

  • Reply Meg 2011-02-02 at 1.19 PM

    Mně nakonec ten londýnskej Moleskin v Londýně nestačil :D A shodou okolností jsem z Londýna odjížděla právě s Eat Pray Love jako četbou do busu :)

  • Reply Michaela 2011-02-02 at 1.04 PM

    Eat Pray Love je super! hrozně dlouho mě něco nenadchlo tak jako ta knížka (a film), určitě doporučuju:)

  • Leave a Reply